Kadromuz

Merkez Ofis - AHMET BAYLAN - 0532 556 55 94

Baylan Lojistik Ticaret Limited Şirketinin kurucusuyum. 1996 yılında başladığım İMEAK Deniz Ticaret Odası Tır Birimi (dozvala) Şefi olarak Pendik, Haydarpaşa, Erenköy, Ambarlı gümrüklerinde 22 yıl görev yaptım ve 2018 yılında emekli oldum. Bu sektörde yılların verdiği tecrübe ile yönetim anlayışım, yapmış olduğum hizmet ve yanımda birlikte çalıştığım tecrübeli arkadaşımızla sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini daha da artıracağız. Gümrük aracılık hizmetinin ne kadar hassas bir konu olduğunu bütün çalıştığımız müşterimize kaliteli hizmet ve güven ile bunu gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz. Vizyonumuz doğrultusunda daima ileri, doğruluk, dürüstlük içinde engellerden yılmadan hareket edeceğiz.

Pendik Ro-Ro Sorumlusu - TUNCER BÜKE - 0537 380 46 91

 1997 yılında Erenköy Ro-Ro gümrüğünde işe başladım. 2000 yılında Otit gümrüklemede işe başladım. Bu firmada çalıştığım süre zarfında Erenköy gümrüğünde ve Otit firmasının İtalya bürosunda Trieste gümrüğünde 2005 yılına kadar çalıştım. Daha sonra Türkiye'ye dönüş yapıp 2006 yılında Selalmazoğulları Gümrükleme'de işe başladım. 13 yıl bu firmada çalıştıktan sonra 2019 yılında bu firmadan ayrılarak Ahmet BAYLAN öncülüğünde Baylan lojistik Ticaret Limited Şirketi'nde Pendik sorumlusu olarak çalışmaya başladım. Yıllarca müşterilerimizin menfaatini ön planda tutarak; hızlı, kaliteli, akılcı politikamızla gümrükleme ve aracılık hizmetlerinde öncü firmayız. Nakliyecinin önündeki engelleri kaldırarak çözüm bulmak bizim işimizdir.


Yalova Ro-Ro Sorumlusu - RIZA BAYLAN - 0536 762 23 61                           2004 yılında başlamış olduğum gümrük sektörüne ilk olarak İstanbul Nakliyat firmasında adım attım. 2006 yılında Selalmazoğulları Uluslararası Nakliyat firmasında çalışmaya başladım. Bu firma ve farklı firmaların gümrükleme bölümlerinde uzun yıllar çalıştım. 2012 yılında is İMEAK Deniz Ticaret Odası Tır Biriminde (dozvala) bölümünde memurluk görevine başladım. Deniz Ticaret Odasına bağlı Haydarpaşa Roro, Pendik Roro, Ambarlı Roro ofislerinde görev aldım. 2018 yılında bu sektörde daha emin adımlarla ilerlemek için Baylan Lojistik Yapı ve Ticaret Limited Şirketi'nde Yalova sorumlusu olarak görev aldım. Müşterilerimiz için en güvenilir, ekonomik ve hızlı hizmet bizim işimizdir. İhracat bir süreçtir ve bu sürecin en iyi şekilde yönetilmesi gerekir. Bu süreç için "Kaliteli Hizmet ve Güvenceniz" olarak Baylan Lojistik Yapı ve Ticaret Limited Şirketi'dir.