Hakkımızda

Değerli Misafirlerimiz,

Kuruluşumuzun temelleri bundan 27 yıl önce 1996 yılında Ahmet BAYLAN tarafından atılmış olup; 2006 yılında Selalmazoğulları Uluslararası Nakliyat ve Gümrükleme şirketi olarak hizmete başlamıştır. Şirketin kurucusu olan Ahmet Baylan; Erenköy gümrüğü, Pendik Ro-Ro, AmbarlıRo-Ro ,Haydarpaşa Ro-Ro gümrüklerinde Deniz Ticaret Odası Tır Birimi (dozvala) Şefi olarak görev yaptıktan sonra 23 yıllık memurluk hayatını taçlandırarak, 2018 yılının Ekim ayında Deniz Ticaret Odası’ndan emekli olmuştur. Emekli olduktan sonra kendisinin kurduğu Selalmazoğulları Uluslararası Nakliyat firmasından 2018 yılında uzman kadrosuyla birlikte ayrılmıştır. Deniz Ticaret Odası Tır Birimi Şefi olarak Gümrükleme sektöründeki 27 yıllık deneyim ve tecrübelerini de sizlerle paylaşarak bu alandaki yoluna devam etmek için Baylan Lojistik Ticaret limited Şirketini resmi olarak kurmuştur.

Firmamız şu anda ise müşterilerimizin uluslararası taşımacılık alanında yaşayabileceği zorlukları ortadan kaldırmak için 7/24 çalışarak Pendik Ro-Ro gümrüğünde, Yalova Ro-Ro gümrüğünde ve Haydarpaşa Ro-Ro gümrüğünde tecrübeli personelleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Bu sektördeki yönetim anlayışımız, yapmış olduğumuz hizmet ve birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın tecrübesi sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesini daha da artıracaktır. Firmamız; BAYLAN LOJİSTİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak gümrükleme ve aracılık hizmetlerinin ne kadar hassas bir konu olduğunun bilincindedir. Bu nedenledir ki; bütün çalıştığımız müşterilerimize kaliteli hizmetin ve güvenin bir şirket için her daim önemli olduğunu göstererek, vizyonu doğrultusunda daima ileri, doğruluk ve dürüstlük içinde zorluklardan yılmadan yoluna devam edecektir.

Ayrıca bu anlayış çerçevesinde firmamız 23 yıllık tecrübesiyle birlikte Baylan Lojistik Yapı olarak İstanbul’un ilçelerinden olan Ümraniye’de, Sancaktepe’de, Küçükyalı’da, Kartal’da ve Beşiktaş’ta gayrimenkul, kat karşılığı inşaat işleri ve inşaat projelerine de profesyonel mühendis ve ustalarıyla imza atarak inşaat sektöründe de yolculuğuna devam etmektedir. Şirketimiz İstanbul gümrüklerinde organizasyon ve aracılık hizmeti sunmakta olduğu gibi, inşaat alanındaki projelerinizi de değerlendirerek siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel çalışanlarımızla hizmet vermektedir. Firmamız olağan iş süreçlerinin yanı sıra olağandışı süreçleri de sakin ve pürüzsüz bir şekilde sürdürmek için gerekli tüm kaynaklara ve uzmanlık derinliğine sahiptir. 23 yıllık tecrübemizin verdiği ‘’Güven ve İtibarla’’ siz değerli nakliyeci dostlarımızla çalışmaktan gurur duymaktayız. Bu yolda beraber yürüdüğümüz her dostumuzun yolu açık olsun...

Saygılarımızla…